Élfólia (22 mm) fehér - 10 méter, ragasztózott hátoldalú
Áraink bruttó árak, az ÁFA-t tartalmazzák!
Készlet információ:
11 csomag raktáron
Szállítási idő:
1 munkanap
Üzletünkben azonnal átvehető!
ANRO cikkszám (PID): 37127
Élfólia 22 mm-es széleséggel, fehér színben - 10 m
Az élfóliák bútorok, polcok éleinek színazonos élzárását teszik lehetővé. 22 mm-es szélességben, fehér és bükk színben, valamint 3, 5 és 10 méteres hosszúságban érhetőek el.
Ideális bútorokhoz, polcokhoz, asztalokhoz, és bármely olyan helyzetben, ahol esztétikus és tartós élbefejezésre van szükség.
Terméktulajdonságok:
- Kialakítás: ragasztózott,
- Szín: fehér,
- Szélesség: 22 mm,
- Vastagság: 0,5 mm,
- Hosszúság: 10 m.
| ANRO cikkszám (PID) | 37127 |
| Garancia idő | 1 év |
| Méret: hosszúság (m) | 10 méter |
| Méret: szélesség (mm) | 22 mm |
| Méret: vastagság (mm) | 0.5 mm |
| Súly | 45 g |
| Szállítási díj | 1 890 Ft |
| Szín | Fehér |
| Típus | Élfólia |
Kapcsolódó termékek
Laminált polclapok értékelések, vélemények
Az Ön értékelése: Az értékeléshez bejelentkezés szükséges!
| Értékelések | % | 9 | |
|
|
77.8% | 7 | |
|
|
22.2% | 2 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 |
Kategória: Laminált polclapok » Fehér » Élfólia
PID: 37127
Termékcsalád azonosító: elfolia
Szállítási kategória: 1
Tömeg: 45 gramm
P: AL-W-04-06




