MALERPLANE festőfólia szürke (20m2/35micron) létrázható
Áraink bruttó árak, az ÁFA-t tartalmazzák!
Készlet információ:
2 darab raktáron
Szállítási idő:
1 munkanap
Üzletünkben azonnal átvehető!
ANRO cikkszám (PID): 24382
MALERPLANE festőfólia szürke (20m2/35micron) létrázható
Lakásunk, házunk felújításánál nélkülözhetetlen ez a festőfólia, segítségével megvédhetjük padlónkat, szőnyegeinket és bútorainkat a festékcseppektől, szennyeződésektől, nedvességtől.
Kíváló szolgálatot tehet továbbá a kertben, fű illetve sövényvágás során, megóvja a szabadban lévő értékeinket a felverődő apróbb kavicsoktól, fadaraboktól, ezen kívűl remekekül használható pl. motorunk téli letakarásához megvédve ezzel a szálló portól és egyéb szennyeződésektől.
Terméktulajdonságok:
- 35 micron vastagságú (létrázható)
- méret: 4m x 5m (20m2)
- anyaga: Polietilen
| Alapanyag | Polietilén |
| ANRO cikkszám (PID) | 24382 |
| Felhasználás helye | Kültérre is |
| Garancia idő | 1 év |
| Méret: hosszúság (cm) | 500 cm |
| Méret: szélesség (cm) | 400 cm |
| Súly | 612 g |
| Szállítási díj | 1 890 Ft |
| Szín | Szürke |
Kapcsolódó termékek
Fal glettelése, javítása. Hogyan kell glettelni?
Utoljára frissítve: 2022. szeptember 19.
Pasztell színű falak a hálóban
Utoljára frissítve: 2021. október 27.
Csíkosra festett mennyezetek
Utoljára frissítve: 2020. április 01.
Festőszerszám, kellék értékelések, vélemények
Az Ön értékelése: Az értékeléshez bejelentkezés szükséges!
| Értékelések | % | 8 | |
|
|
62.5% | 5 | |
|
|
37.5% | 3 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 |
Kategória: Festőszerszám, kellék » Polietilén » Kültérre is » Szürke
PID: 24382
Termékcsalád azonosító: festofolia
Szállítási kategória: 1
Tömeg: 612 gramm
P: AL-I-09-08















