Festőhenger készlet lehúzó ráccsal (18mm/25cm) diszperziós latex homlokzatfestékekhez
Áraink bruttó árak, az ÁFA-t tartalmazzák!
Készlet információ:
3 darab raktáron
Szállítási idő:
1 munkanap
Üzletünkben azonnal átvehető!
ANRO cikkszám (PID): 24373
Festőhenger készlet lehúzó ráccsal (18mm/25cm) diszperziós latex homlokzatfestékekhez
A Ciret festőhengert készletet melyet leginkább diszperziós, latex és homlokzatfestéshez ajánljuk mivel ezeken a felületeken oszlatja el egyenletesen a festéket, kialakításának köszönhetően a sarkok festésére is kiválóan alkalmas. A készletben lévő lehúzó rács oldószerálló, különösen alkalmas a festékkel telt hengerek lehúzásához. A Festéklehúzó rács erős műanyagból készült, rögzítő fülekkel és hordozó fogantyúval a könnyű használhatóság érdekében.
A hengert érdemes csak félig a festékbe mártani ezt követően a rácson lehúzni, majd átforgatva újra megismételni a műveletet.
Tisztítás:
A hengert és a lehúzó rácsot használat után érdemes szappanos vízzel átmosni, ezután a hengert a nyélre visszatéve kipörgethetjük belőle a maradék vizet. A tisztítás előnye hogy a henger felszívó képessége megmarad.
| Alapanyag | Műanyag |
| ANRO cikkszám (PID) | 24373 |
| Garancia idő | 1 év |
| Méret: magasság (cm) | 29 cm |
| Méret: szélesség (cm) | 25 cm |
| Súly | 261 g |
| Szállítási díj | 1 890 Ft |
| Szín | Fekete |
Kapcsolódó termékek
Fal glettelése, javítása. Hogyan kell glettelni?
Utoljára frissítve: 2022. szeptember 19.
Pasztell színű falak a hálóban
Utoljára frissítve: 2021. október 27.
Csíkosra festett mennyezetek
Utoljára frissítve: 2020. április 01.
Festőszerszám, kellék értékelések, vélemények
Az Ön értékelése: Az értékeléshez bejelentkezés szükséges!
| Értékelések | % | 1 | |
|
|
100.0% | 1 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 |
Kategória: Festőszerszám, kellék » Műanyag » Fekete
PID: 24373
Termékcsalád azonosító: festőhenger
Szállítási kategória: 1
Tömeg: 261 gramm
P: AL-I-08-04

















