Vezeték nélküli csengő (1 db nyomógomb + 1 db beltéri) fehér
Vezeték nélküli csengő (1 db nyomógomb + 1 db beltéri) fehér
Ez a kinetikus, elem nélküli csengő számos helyzetben megoldást nyújthat. Messze van a ház a kerítéstől és nem akar kábelezni, kábelcsatornát telepíteni? Falat kellene fúrni, hogy ki tudja vezetni a kábelt a bejárati ajtón kívülre? Ennek a csengőnek a megvásárlásával ezt mind elfelejtheti.
Az új KINETIC technológiának köszönhetően a kültéri billenőkapcsolós egység nem igényel elemet! A gomb megnyomásakor a csengő belsejében található dinamó gondoskodik az áramellátásról.
Könnyen, gyorsan telepíthető, ajánljuk otthoni felhasználásra, irodákba. A beltéri egység konnektorhoz csatlakoztatását követően az eszköz működőképes. A mutatós designnak köszönhetően nem változtat a helység dekorációján. A 20 különböző dallam és 3 hangerőszint közül biztosan megtalálja az Ön számára leginkább megfelelő beállítást.
- 20 különböző dallam és 3 hangerőszint
- Könnyű felszerelni, öntapadós rögzítés
- Esztétikus megjelentés
- Lekerekített, íves forma
- Energiatakarékos
- KINETIC technológia
- Akár 100 méter hatótávolság
- Ne tegyék ki az egységet közvetlen esőnek!
- Csengetési dallam: 20 különböző
- Vevőegység táplálás: 230 V AC
- Működési frekvencia: 433 MHz +-1 MHz
- Kültéri egység mérete: 92 x 45 x 26 mm
- Beltéri egység mérete: 120 x 72 x 65 mm
| ANRO cikkszám (PID) | 23975 |
| Feszültség | 230 Volt (50/60Hz) |
| Garancia idő | 1 év |
| Gyártó | deLight (55342WH) |
| IP védelmi szint | IP44 |
| Súly | 208 g |
| Szállítási díj | 1 890 Ft |
| Szín | Fehér |
| Távirányítás | 433 MHz |
Kapcsolódó termékek
Vezeték nélküli dallamcsengők
Utoljára frissítve: 2025. október 22.
IP kamera, vezeték nélküli csengő értékelések, vélemények
Az Ön értékelése: Az értékeléshez bejelentkezés szükséges!
| Értékelések | % | 7 | |
|
|
57.1% | 4 | |
|
|
42.9% | 3 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 |
Kategória: IP kamera, vezeték nélküli csengő » 230 Volt (50/60Hz) » IP44 » Fehér » 433 MHz
PID: 23975
Cikkszám: 55342WH
Szállítási kategória: 1
Tömeg: 208 gramm
P: AL-E-11-06














