Balsa hobby léc, balsafa (30x50 mm), 100 cm
Áraink bruttó árak, az ÁFA-t tartalmazzák!
Készlet információ:
Külső raktárról
Szállítási idő:
5-7 munkanap
ANRO cikkszám (PID): 43896
Balsa hobby léc, balsafa rúd (30x50 mm), 100 cm
A balsafa léc 100 cm hosszúságú, a magassága 30 mm, a szélessége 50 mm.
A balsa léc puha, csomómentes és könnyen megmunkálható faanyag, ideális makettezéshez, modellezéshez, dekorációs célokra. Finom szerkezetének köszönhetően egyszerűen vágható, csiszolható és ragasztható. Emellett jól festhető, pácolható így kreatív felhasználásra is ajánlott.
A termék nem vízálló, ezért kizárólag száraz, fedett beltéri környezetben ajánlott alkalmazni. Kültéri használat vagy nedvesség hatására az anyag károsodhat, ezért az időjárás viszontagságaitól védeni kell.
Főbb jellemzők:
- Anyag: balsafa
- Hossz: 100 cm
- Felhasználás: modellezés, makettezés, tervezés, dekoráció, barkács, DIY
| Alapanyag | Balsa |
| ANRO cikkszám (PID) | 43896 |
| Garancia idő | 1 év |
| Méret: hosszúság (cm) | 100 cm |
| Méret: magasság (mm) | 30 mm |
| Méret: szélesség (mm) | 50 mm |
| Szállítási díj | 2 290 Ft |
| Szín | Natúr |
| Típus | Balsa hobby léc |
Kapcsolódó termékek
Fa profil léc, hobby léc, takaróléc értékelések, vélemények
Az Ön értékelése: Az értékeléshez bejelentkezés szükséges!
| Értékelések | % | 1 | |
|
|
100.0% | 1 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 |
Kategória: Fa profil léc, hobby léc, takaróléc » Balsa » Natúr » Balsa hobby léc
PID: 43896
Szállítási kategória: 2







