Lapos takaróléc (5x30 mm) Marupa, 240 cm, natúr
Lapos takaróléc (5x30 mm) Ayous, 240 cm, natúr
A derékszögű takaróléc kiváló minőségű Ayous (Marupa) egzóta fa alapanyagból készül, homogén sima felületű. Ideális megoldás hézagok, illesztések és burkolati csatlakozások esztétikus és tartós eltakarására. Az 5×30 mm-es méret biztos fedést nyújt, miközben megőrzi a lapos takarólécekre jellemző letisztult megjelenést. Az egyenes kialakítás harmonikusan illeszkedik a különböző felületekhez, egységes és rendezett összképet teremtve. A 240 cm-es szálhossz gazdaságos felhasználást és egyszerű méretre vágást tesz lehetővé.
Főbb jellemzők:
- Teljesen csomómentes faanyag,
- Sima, homogén felület,
- Pácolva, lakkozva prémium megjelenést biztosít
- Nem húzza fel a szálait, ellentétben a fenyő alapanyagokkal
- Stabil szerkezetű, kevésbé hajlamos a vetemedésre és görbülésre
Praktikus, időtakarékos megoldás felújításhoz, burkolási munkákhoz és új építésű belső terek esztétikus lezárásához. A felület egyenletes és sima, modern és klasszikus enteriőrökben egyaránt jól alkalmazható. A Marupa fa megjelenése visszafogott, mégis elegáns, letisztult megjelenést biztosít, könnyen illeszkedik ajtókhoz, nyílászárókhoz, falakhoz és bútorok
| Alapanyag | Marupa |
| ANRO cikkszám (PID) | 43872 |
| Garancia idő | 1 év |
| Méret: hosszúság (cm) | 240 cm |
| Méret: magasság (mm) | 5 mm |
| Méret: szélesség (mm) | 30 mm |
| Szállítási díj | 4 490 Ft |
| Szín | Natúr |
| Típus | Lapos takaróléc |
Kapcsolódó termékek
Fa profil léc, hobby léc, takaróléc értékelések, vélemények
Az Ön értékelése: Az értékeléshez bejelentkezés szükséges!
| Értékelések | % | 1 | |
|
|
100.0% | 1 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 |
Kategória: Fa profil léc, hobby léc, takaróléc » Marupa » Natúr » Lapos takaróléc
PID: 43872
Szállítási kategória: 3





