Terra íves bortartó (43x40x26 cm) polisztirolból
Áraink bruttó árak, az ÁFA-t tartalmazzák!
Készlet információ:
3 darab raktáron
Szállítási idő:
1 munkanap
Üzletünkben azonnal átvehető!
ANRO cikkszám (PID): 27618
Terra íves bortartó (43x40x26 cm) polisztirolból
Ha borszerető vagy szekértő a borokban, akkor egy bortartó az otthonában elengedhetetlen kellék lesz. Tárolja kedvenc palackjait a nappaliba, vagy pincében, garázsba, ahol mindig hűvösen maradnak. Ennek a tartónak nagy haszna van, hiszen az üvegeket vízszintesen tárolja, így a parafa dugó nedves marad, így ha évek után veszi is elő az üveget, ugyan úgy élvezheti a bor kellemes zamatát.
Kialakítása és tárolóhely
A tároló kialakításának köszönhetően nagyon könnyű az összeszerelése, hiszen három üvegekkel teli tárolóegység pakolható biztonságosan egymásra. A tároló 12 üveg befogadására alkalmas.
Felszolgálás
Ünnepi vacsorák és nyári partik alkalmával is előkerülhet a talpas pohár, amely elegánsabbá teszi az összejövetelt. Ha eddig egy tálcán egyensúlyozva szervíroztuk az italos palackot és a talpas poharakat, akkor most itt az ideje, hogy megújítsuk ezt a szokást! A palack nyakára helyezhető pohártartó segítségével egyszerűen és biztonságosan szolgálhatjuk fel vendégeinknek az italt és a hozzá tartozó poharakat.
Most pedig meg is mutatjuk, hogy házilag is néhány perc alatt könnyen elkészíthető ez a fából készült pohár-és üvegtartó!
| Alapanyag | Polisztirol |
| ANRO cikkszám (PID) | 27618 |
| Garancia idő | 1 év |
| Méret: hosszúság (mm) | 260 mm |
| Méret: magasság (mm) | 430 mm |
| Méret: szélesség (mm) | 400 mm |
| Súly | 460 g |
| Szállítási díj | 1 890 Ft |
| Szín | Terra |
Kapcsolódó termékek
DIY: fából készült palack- és pohártartó házilag
Utoljára frissítve: 2021. február 25.
Házi vinotéka egy elegáns konyhában
Utoljára frissítve: 2023. május 08.
Háztartás értékelések, vélemények
Az Ön értékelése: Az értékeléshez bejelentkezés szükséges!
| Értékelések | % | 5 | |
|
|
60.0% | 3 | |
|
|
40.0% | 2 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 | |
|
|
0.0% | 0 |
Kategória: Háztartás » Polisztirol » Terra
PID: 27618
Szállítási kategória: 1
Tömeg: 460 gramm
P: AL-K-02-07





