ANRO KA-10 Karnistakaró díszléc
Áraink bruttó árak, az ÁFA-t tartalmazzák!

Készlet információ:
Külső raktárról
Szállítási idő:
2 munkanap

Gyártó | ANRO |
ANRO azonosító | 119 |
Garancia idő | 2 év |
Súly | 83 g |
Alapanyag | XPS (zárt cellás polisztirol) |
Termékcsalád | Karnis takaró díszléc |
Díszléc kiállás | 49 mm |
Díszléc magasság | 76 mm |
Szálhossz | 125 cm |
KA-10 Karnistakaró - Beltéri polisztirol karnistakaró díszléc
Az ANRO Karnistakaró díszlécek megoldást nyújtanak a nem dekoratív mennyezeti sínek, karnisok eltakarására. A Karnistakaró díszléceket a mennyezetre kell fölragasztani, a függönytartó karnis elé. A szoba többi részébe, a holkerekbe (holker=mennyezet és oldalfal találkozása) a Karnistakaró díszlécekkel azonos holker díszléceket ajánljuk, egyrészt olcsóbbak is, másrészt a holkerlécek hátoldala ki van könnyítve így a nem teljesen derékszögű holkerekbe is egyszerű a beépítésük.
A Karnistakaró díszlécek nem csak a mennyezeten, hanem akár az oldalfalon is elhelyezhetőek, sőt, rejtett világítás készítéséhez is alkalmasak. A Karnistakaró díszlécekkel megegyező profilú rejtett világításos díszléceket a Rejtett világítás díszléc kategóriában találhatják meg.
A holkerdíszítésen kívül léceinkből mennyezeti és oldalfali díszek is kialakíthatók a különböző stukkók kombinálásával. A beépített lécek oldószermentes (vízbázisú, diszperziós) festékkel azonnal festhetők. Szobafestés esetén kifejezetten ajánljuk hozzá a modern Dulux és Supralux színeket, de az oldalfaltól eltérő pl. fehér színre festve is nagyon igényes lakberendezési kiegészítő.
Karnis takaró díszlécek bemutatása
A karnis takaró díszlécek a nevükből adódóan a függöny karnis eltakarására szolgálnak, a mellékelt fotón megtekinthető a végeredmény.
A beépítés nagyon egyszerű, akár saját kezűleg is elvégezhető. A karnis takaró díszlécek két ragasztási pontját, illetve a csatlakozási pontokat vízbázisú akryl ragasztóval bekenjük, majd a helyére illesztjük. A sarkokban lévő díszléc csatlakozásokat gérvágó ládában kell kialakítani. A ragasztó száradása után a termék vízbázisú festékkel festhető.
Anyagok a díszlécek, stukkók beépítéséhez
A polisztirol díszlécek felragasztásához beltérre a Mester stukkó ragasztót, míg kültérre a Mester Fix építési ragasztót vagy a beépítési útmutatóban is ajánlott zsákos polisztirol ragasztót (EPS ragasztó - hőszigetelő lapok ragasztója) ajánljuk. Mindkét tubusos termékről elmondható, hogy díszléc mérettől függően 1 tubus 5-15 méter díszléc felragasztásához elegendő. A nagyobb méretű díszlécek sarokelemeinek legyártásához nagy méretű gérvágó ládánkat ajánljuk.
Vásárlói értékelések
Az Ön értékelése: Az értékeléshez bejelentkezés szükséges!
Ezt a terméket még nem értékelték.
Kapcsolódó termékek
Ehhez a termékhez az alábbi termékeket vásárolták meg
Beltéri díszléc
2014. június 30.
Egy hangulatos enteriőr még manapság is csak nehezen képzelhető el valamilyen stukkó vagy díszléc felhasználása nélkül. Lehet, hogy épen csak egy jelzésértékű színelválasztó, vagy egy vékony keretezőléc a mennyezeten, netán a gipszkarton repedését eltakarni hivatott holkerléc a díszlécek szerepe meg…
Beltéri lakásdíszítés ötletek (2010)
2010. január 11.
Vásárlóink által visszaküldött beltéri lakásfelújítási képek, melyeken megtekintheti, a különböző díszléceket, rejtett világítást és ledes világítástechnikai termékeket. Nézze meg hogyan díszítenek mások!
Beltéri díszléc beépítése
2007. június 19.
Az ANRO, Marbet és Bovelacci által gyártott polisztirol díszlécek beépítési útmutatója
Utolsó vélemény, értékelés:
Kedves Piroska! Mi a Mester Díszléc és Stukkó ragasztó terméket szoktuk használni, mely a száradást, megkeményedést követően is csiszolható (festés előtt). A nagyobb kitüremkedése… Tovább »
Tályai Piroska / ANRO - 2018.10.18. 09:07
Karnistakaró díszlécek
2006. augusztus 23.
A belső terek komfortjának növelésére, vagy a csúnya, lekerekített holker eltakarására szolgáló polisztirol díszlécek nagyon fontos kiegészítője a karnistakaró díszléc. A karnistakaró díszléccel eltakarhatjuk a nem túl látványos karnisokat, műanyag mennyezeti síneket.
Utolsó vélemény, értékelés:
Rendeltem 2db KA14K karnistakaró lécet és a kettő vastagsága nem egyezett. Az egyik néhány mm-rel keskenyebb volt Tovább »
Gábor András - 2017.09.29. 08:03
Kapcsolódó dokumentumok
Kategória: Karnistakaró díszléc » XPS (zárt cellás polisztirol) » Karnis takaró díszléc
Cikkszám: KA-10 Karnistakaró
Szállítási kategória: 2
Tömeg: 83 gramm
Utolsó vélemény, értékelés:
Kedves Tamás! A gipszkarton magassága mindig a világítás kialakításától függ. Süllyesztett szpot lámpás világításnak érdemes 8-10 cm-es mélységet meghagyni. Amennyiben egy led s… Tovább »
Tályai Péter - 2014.03.07. 16:03